Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Перша допомога при укусі комах в повіку

Укус комахою в повіку викликає біль та набряк в ураженій області. Набряк стається від реакції на рідину, введену комахою в шкіру. Це може також викликати свербіж і дискомфорт. Як допомогти сенсорному органу?
Ви можете застосовувати домашні засоби, щоб зменшити припухлість та полегшити біль. Однак, все ж краще проконсультуватися з лікарем, перш ніж застосовувати будь-яке лікування.
Уважно огляньте очі в дзеркалі. Переконайтеся, що в шкірі немає якоїсь частини від комахи, наприклад жала від бджоли. Якщо є, і ви можете видалити його пінцетом – зробіть це. Якщо немає, негайно зверніться до лікаря та попросіть його зробити це. Ризик зараження чужорідним тілом великий, і ви повинні видалити його якомога швидше.
Після того, як ви визначили, що на шкірі або в оці не залишилося сторонніх речовин, ви можете розглянути варіанти лікування. Прийміть дозу ліків проти алергії. Поліпшення має наступити протягом кількох годин.
Змішайте чайну ложку оцту зі столовою ложкою крижаної води. Занурте край чистої м’якої тканини в суміш і нанесіть на шкіру навколо очей. Це повинно зменшити свербіж і зменшити набряки.
Насипте чайну ложку харчової соди в посудину і додайте достатньо води, щоб вийшла густа паста. Пальцем втирайте пасту в опухлу частину навколо очей.
Нанесіть зубну пасту на припухлість над або під оком. Помістіть кубик льоду зверху зубної пасти та тримайте його на місці, поки свербіж не пройде. Спробуйте трохи спрей алое після цього. Зберігайте спрей алое в холодильнику, щоб заспокоїти свербіння шкіри. Якщо набряк не проходить швидко, зверніться до лікаря.
За матеріалами порталу Opticlub
Система Orphus