Ви тут:
Суспільство 

ООС: за тиждень спеціалісти ДСНС обстежили та розмінували понад 60 га території

Впродовж тижня сили та засоби підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій зі складу ООС залучались до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Піротехнічні підрозділи протягом тижня обстежено 64 гектари території Донеччини та Луганщини, вилучили та знешкодили 74 вибухонебезпечних предмети (всього з початку проведення операції піротехнічні підрозділи вилучили та знешкодили близько 19 тисяч вибухонебезпечних предметів).

Також особовий склад ДСНС продовжує аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків у Мар’їнці та Красногорівці. За цей тиждень відновили 10 будинків.

“В пунктах допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду, рятувальники надали медичну та психологічну допомогу 507 особам”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: