Ви тут:
Суспільство 

ООС: протягом тижня сапери знешкодили 57 вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)

Впродовж тижня сили та засоби підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій зі складу Об’єднаних сил залучали до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Зокрема, піротехнічні підрозділи ДСНС зі складу Об’єднаних сил обстежили 58 гектарів території, вилучили та знешкодили 57 вибухонебезпечних предметів.

Також особовий склад служби продовжує виконувати аварійно-відновлювальні роботи на житлових будинках у Мар’їнці, Красногорівці та Гранітному. За тиждень відновлено дев’ять будинків, всього з початку проведення операції відновлено 335 житлових будинків.

“В пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду-виїзду, рятувальниками було надано медичну та психологічну допомогу 434 особам”, – йдеться у повідомленні.