Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

OnTaxi допомагає полтавцям подолати транспортний колапс

З 10 травня в нашому місті представники міського транспорту вийшли на акції протестів. Через це місто залишилося паралізованим, люди не можуть встигнути на роботу. У цій ситуації таксі стало єдиною альтернативою. Зрозумівши це, сервіси таксі підняли ціни, адже людям все одно нікуди дітися.

Один із найбільших у місті сервісів виклику авто OnTaxi вирішив допомогти містянам подолати транспортний колапс. Для цього вартість поїздки у класах Економ, Стандарт та Комфорт знижено:

  • Економ – від 16 грн замість 30
  • Стандарт – від 27 замість 40,
  • Комфорт – від 37 замість 50.

У вартість включено подачу авто та 1 км шляху. Регіональний менеджер OnTaxi Микола Захватаєв також поділився лайфхаком для клієнтів: “Послуги таксі виконують на авто з 4 дверима, тому ви можете об’єднатися зі своїми друзями або сусідами, щоб викликати авто не для одного себе, а для чотирьох людей, з які їдуть в одну сторону. Відповідно вартість поїздки також буде розділено на 4. Це дасть змогу не тільки заощадити, але й познайомитися з цікавими людьми”. Акція триватиме до кінця страйку перевізників. Єдине, що через великий попит на таксі, можливо, доведеться почекати авто трошки більше – 6-8 хвилин замість звичайних п’яти.

Нагадаймо, OnTaxi – український сервіс таксі, який працює у 8 містах. Авто можна замовити через відповідний додаток або за номером 2000.