Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Низький уклін Вам, ветерани, – Ігор Горжій

Депутат Полтавської обласної ради Ігор Горжій (фракція ВО “Батьківщина”) взяв участь в урочистому покладанні квітів до Меморіалу Солдатської Слави, що в Полтаві.

Захід відбувся з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

У традиційному заході також взяли участь заступники голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло та Микола Білокінь, представники міської ради, духовенство, представники трудових колективів та громадськість міста.

За словами Ігоря Горжія, для України та для українців сьогодні ключовою метою має стати примирення і єдність, бо без єдності нам не стати успішними.

– Доки нас сварять і ділять – ми слабкі та вразливі. В єдності ж нас не здолати нікому. У нас є друзі та партнери. Але є у нас вороги і недоброзичливці, їх чимало, і вони не «згинуть, як роса на сонці». Тому тільки наша єдність здатна нас захистити.

У ці дні, наголосив Ігор Горжій, пам’ятаймо і про всіх полеглих. Низько вклонімося їхньому подвигу. Подякуймо тим, хто сьогодні героїчно боронить батьківщину від ворога. Будьмо єдині для України, для себе, для нашої спільної перемоги!

– Шановна громадо, він щирого серця вітаю Вас із знаменним днем – 9 травня. Вітаю всіх захисників нашої Вітчизни, бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, натхнення. Низький наш Вам уклін, шановні наші герої – ветерани”.