Ви тут:
Відео Культура Полтавщина Суспільство 

Найвідоміші “хлопці із села” приїдуть на фестиваль “Решетилівська весна” (ВІДЕО)

Гурт “Сен-Тропе” цьогоріч побуває на фестивалі “Решетилівська весна”, що відбуватиметься з 17 по 19 травня на Полтавщині.

Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на своїй сторінці у Фейсбук і додав відеозвернення хлопців.

“Музично-гумористичний колектив “Сен-Тропе” також буде з нами на #RVesna2019. В одному з провулків Решетилівки обіцяли влаштувати мистецький батл з командою СМТ! Ну і, звісно, купа гумору, позитиву та цікавих інтерв‘ю від цих хлопців”, – йдеться у дописі.

Днями стало відомо, що на фестиваль “Решетилівська весна” приїде і камеді-гурт “СМТ”, що підкорили шоу “Ліга сміху” і “Розсміши коміка”.

Двоє учасників гурту “Сен-Тропе”  – Дмитро Гайдук та Євгеній Кулик – позиціонують себе як “хлопці із села”. На це вказують специфічна полтавська говірка та одяг, в якому знімаються у кліпах. 

В арсеналі у “Сен-Тропе” є такі пісні “Стасі”, “Бивша”, “На діско”, “У селові”, “Бичка”, пародія на ONUKA “Відлік”. Хлопці брали участь у кастингу “Х-фактор-7” і судді їм відповіли 4 “так”. Вони пройшли у тренувальний табір, але після цього покинули співоче шоу.

Читайте також: #RVesna2019: з’явилася офіційна програма святкування фестивалю

Відомий український музикант написав пісню спеціально для RVesna-2019 (ВІДЕО)