Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

На Зіньківщині “горів” ліс

Задля попередження лісових пожеж, рятувальники проводять профілактичні рейди лісовими масивами, нагадують громадянам правила пожежної безпеки та закликають берегти «зелені легені» Зіньківщини. Також, з метою оперативної ліквідації пожеж у лісах району, вогнеборці спільно з працівниками лісового господарств проводять щорічні спільні тактичні навчання.

Так, 15 травня співробітники 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини, Зіньківського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно з представниками та пожежними командами Зіньківського та Бірківського лісництв Державного підприємства «Гадяцький лісгосп» провели тактико-спеціальні навчання по гасінню низової лісової пожежі.

– За тактичним задумом, група відпочиваючих залишила своє місце відпочинку не загасивши багаття. Вогонь по лісовій підстилці розповсюдився на значну територію, виникла загроза розвитку верхової пожежі. Першими отримавши повідомлення про надзвичайну подію прибули працівники лісового господарства, які викликали на підмогу рятувальників. Спільними зусиллями умовну пожежу було швидко ліквідовано. У навчаннях взяли участь 5 чоловік особового складу ДСНС та 1 одиниця техніки, – повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Дані тренування проводили, аби скоординувати роботу рятувальників та працівників лісгоспу, адже злагодженість дій, професійність та оперативність дозволить швидко ліквідувати пожежу, зберегти майно та здоров’я громадян.