Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині завдяки проекту «Рука допомоги» молода сім’я відкрила заклад швидкого харчування

«У нас є двоє діток і ми не могли їх просто залишити вдома, тому на сімейній раді вирішили залишитися тут в Україні і щось зробити своє , а саме відкрити точку швидкого харчування», – говорить Ірина Коломієць, яка успішно захистила бізнес-план та за кошти пілотного проекту «Рука допомоги» відкрила власну справу.

Ірина та Сергій – молода сім’я, яка виховує двох маленьких синочків, – розповіли у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Люблячі та турботливі батьки звісно хочуть, щоб їхні діти зростали в достатку та отримали гарну освіту. Саме для цього подружжя мало намір поїхати за кордон на заробітки, залишивши синів бабусі. Залишитись на батьківщині допомогла служба зайнятості.

За підтримкою у відкритті власної справи сім’я Коломійців звернулися до Козельщинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, де фахівці надали інформацію про пілотний проект «Рука допомоги», який передбачає надання безвідсоткової фінансової допомоги людям, які хочуть відкрити власну справу. Подружжя без вагань вирішило скористатися таким шансом, адже приміщення вже було, залишалось лише придбати відповідне обладнання.

Зараз Ірина та Сергій – молоді підприємці, які нещодавно відкрили свій «BAZAR» – точку швидкого харчування, де частують охочих вуличною їжею та смачними напоями. Адже після успішного захисту бізнес-плану на засіданні відповідної комісії у Полтавській облдержадміністрації за кошти пілотного проекту «Рука допомоги» вони купили холодильник, кавову машину, поверхню для смаження, гриль для шаурми, професійний міксер для молочних коктейлів, фритюрницю та інше кухонне приладдя.

У підборі персоналу також допомогла служба зайнятості, фахівці організували зустріч роботодавця та потенційних працівників. В результаті Ірина та Сергій обрали кваліфіковані кадри та працевлаштували двох осіб з малозабезпечених сімей.

Історія успіху цієї сім’ї – яскравий приклад того, що не потрібно шукати кращої долі на чужині, а можливо й у своїй власній країні започаткувати власну справу, яка забезпечуватиме вас та вашу сім’ю, робити те, що цікаво і заробляти на цьому. Головне – вірити в свої сили та налаштовуватися на позитивний результат.