Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині засудили 19-річного крадія

Під час досудового розслідування прокуратура встановила, що раніше судимий 19-річний молодик у серпні 2017 року ухилився від відбування громадських робіт, будучи засудженим вироком суду до цього покарання. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, хлопець, у серпні 2017 року, проник до господарського приміщення та незаконно заволодів мопедом. Не зупиняючись на цьому молодик у жовтні 2017 року вночі проник до житла громадянина та викрав всі наявні гроші на загальну суму 4500 гривень.

Прокуратура Полтавської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно підозрюваного за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.389 (ухилення від відбування громадських робіт, будучи засудженим до цього покарання), ч.2 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з проникненням у господарське приміщення), ч.3 ст.185 (крадіжка, поєднана із проникненням у житло) КК України.

“За наполегливої позиції прокуратури обвинуваченого визнано винним та засуджено до 3 років 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією ½ належного йому майна”, – йдеться у повідомленні.