Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині визначили кращу команду гри “Джура”

В селі Вельбівка Гадяцького району відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (“Джура”).

До участі долучилося 40 роїв. Це найбільший показник за всі роки проведення гри на Полтавщині. За 4 дні було передбачено 10 видів змагань, 8 з них йшли у загальний залік, повідомили у Лубенській РДА.

Це конкурси: «Впоряд», «Рятівник», «Стрільба з пневматичної зброї», «Відун», «Пластун», «Силові змагання», «Метання учбової гранати», «Туристична смуга перешкод», конкурс біваків, мистецький конкурс «Ватра» та конкурс звітів роїв «Книга звитяг».

У запеклій боротьбі серед 40 роїв з усієї Полтавської області рій «Сіроманці» опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф.Мицика Лубенської районної ради Полтавської області» з відривом у 49 балів вибороли І місце на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (“Джура”).

Склад команди: Василенко Катерина, Шостак Денис, Безкровний Богдан, Мищенко Ярослав, Зінчук Костянтин, Кочерга Юрій, Назарець Денис та Копайленко Анна.

ІІІ (Всеукраїнському) етап проходитиме з 3 по 14 липня 2019 року в Дніпропетровській області.