Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині презентують незвичайну колективну збірку “Книга, написана з любов’ю до рідного краю

У травні вийшла друком колективна збірка «Книга, написана з любов’ю до рідного краю». Вперше на теренах області видана збірка творів авторів, об’єднаних за принципом локального земляцтва.

Вона стала результатом співпраці та спільної ініціативи народного депутата України Костянтина Іщейкіна та Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України з підтримки книговидання та літераторів. 

“Читач на сторінках цієї книги неодмінно доторкнеться до поетичних світів поетів-земляків. Їхні  голоси звучать потужно, вони яскраві та неповторні. Кожен звучить по-своєму, але всі об’єднані любов’ю до рідної землі”, – говорить Наталія Кірячок, голова Полтавської обласної організації  Національної спілки письменників України.

Зараз збірку презентують громадам тих районів, звідки родом автори. Уже відбулася презентація у Лубнах, на черзі – Велика Багачка. 

У проекті взяли участь письменники і поети, родом з Великобагачанщини, Лубенщини, Оржиччини, Семенівщини і Хорольщини: Наталія Дорогавцева, Сергій Осока, Наталія Баклай, Ганна Кревська, Юлія Манойленко, Раїса Плотникова, Віра Кропивка, Ольга Хало, Галина Пустовгар, Ольга Янкевич, Таїсія Артюшенко. Книга проілюстрована роботам призерів минулорічного художнього конкурсу «З любов’ю до рідного краю». 

“Видання призначене для безкоштовного поширення для закладів освіти, бібліотек, громадських організацій та всіх патріотів рідного краю”, – зазначають видавці. 

Отримати книгу безкоштовно за попереднім замовленням у день презентації можна, просто заповнивши форму