Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині планують продовжити Програму фінансової підтримки підприємців, які створюють робочі місця для учасників АТО

2 квітня постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення підтримала проект рішення обласної ради “Про внесення змін до програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 — 2020 роки”.

А саме, внесення змін пропонується щодо подальшої фінансової підтримки підприємців, які створюють робочі місця для учасників АТО та їх сімей, так як пілотний проект “Рука допомоги” тимчасово призупинений.

“Ця Програма — це такий собі, обласний аналог пілотного проекту “Рука допомоги”, – зазначила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

Насамперед, програма передбачає сприяння розвитку підприємницької діяльності, але як показав 2018 рік, то створення підприємств учасниками АТО не користується попитом. Адже з 38 учасників АТО, які стали підприємцями, 24 — залишили бізнес. Завдяки фінансовій підтримці підприємці працевлаштували 9 чоловік.

“Тому ми пропонуємо кошти, які виділили для сприяння розвитку підприємницької діяльності спрямувати на фінансову підтримку підприємців, які створюють робочі місця для учасників АТО”, – сказала Катерина Клавдієва.

Та додала, що для створення таких Програм в ОТГ — це також буде гарним прикладом.

“Спочатку — це розглядалось, як підтримка підприємців, але є й обласна Програма підтримки саме підприємців і учасники АТО не квапляться скористатись нею. Після впровадження пілотного проекту “Рука допомоги” ми маємо досвід сприянню підприємців до створення робочих місць для учасників АТО”, – роз’яснив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

На Полтавщині статус учасника АТО мають 12235 людей та 448 людей – статус інваліда війни.

поширити новину: