Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині переймають успішний досвід децентралізації міста Бориспіль

У рамках впровадження проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, відбувся навчальний візит до м. Бориспіль «Децентралізація як інструмент підвищення якості послуг та добробуту громади». Учасниками заходу були посадові особи органів місцевого самоврядування. Від Миргорода та від Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України було запрошено секретаря міської ради Наталію Гирку.

Навчальний візит в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів для посадових осіб органів місцевого самоврядування «Маршрути успіхів» проходив 22-23 травня у місті Борисполі, повідомили у Миргородській міській раді. Міські голови 30 міст, їх заступники, представники органів місцевого самоврядування з усієї України приїхали в Бориспіль з метою обміну найкращим досвідом муніципального управління. Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук виступив із презентацією на тему «Успішний досвід децентралізації на місцевому рівні: інструменти підвищення якості послуг та добробуту містян», яка продемонструвала досягнення бориспільської громади, досвід вирішення місцевих проблем та впровадження новацій.

Учасники також відвідали новозбудований Бориспільський академічний ліцей, як приклад комплексного вирішення створення нового освітнього простору. У навчальному закладі гостям презентували проект «Нове шкільне харчування» від кулінарного експерта, керівника проекту «Нове шкільне харчування» Євгена Клопотенка.

Також гостям запропонували оглянути міський стадіон «Колос» та поля зі штучним покриттям для гри в хокей на траві, Європейську площу, як зразок функціонального та ефективного використання міського простору, заклад дошкільної освіти «Віночок», Олесницьке озеро, навчально-тренувальний комплекс і скеледром Центру туризму та краєзнавства на базі НВК «Гімназія Перспектива», Бориспільський муніципальний театр «Березіль».

Перейти до вмісту