Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині молоді воїни – строковики виконали практичні стрільби зі штатної зброї

У 179 навчально-тренувальному центрі військ зв’язку Збройних Сил України з військовослужбовцями призову весна 2019 року проведено практичне заняття з вогневої підготовки. Близько 140 новобранців-строковиків виконали початкову вправу по ураженню мішеней на стрілецькому полігоні навчального закладу.

Польовий вихід став своєрідним підсумком курсу базової фахової підготовки цьогорічного молодого поповнення. А його завершенням стане урочисте прийняття воїнами Військової присяги на вірність українському народові.

Попередньо з майбутніми зв’язківцями були проведені заняття по вивченню конструкції автомата Калашникова та особливостями його застосування. Безпосередньо перед початком стрільб до особового складу були також доведені правила техніки безпеки.

Цього дня молодих воїнів екзаменувало не тільки командування навчального підрозділу. Рясний дощ та поривчастий вітер став додатковим випробуванням на вправність та бойовий вишкіл новобранців.

Тим не менше погодні умови не вплинули на морально-психологічний настрій особового складу, його фахову підготовку і як наслідок – на позитивні результати занять.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м.Харків)