Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

На концерт Святослава Вакарчука у Полтаві практично не залишилось квитків (ВІДЕО)

Вже сьогодні у палаці дозвілля “Листопад” у Полтаві виступить фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук з камерним оркестром.

На сцені палацу дозвілля «Листопад» він представить концертну програму з улюблених пісень у супроводі камерного оркестру. Що цікаво, за роялем буде сам Святослав. Про це інформують на сторінці концерту у Фейсбук.

“Більшість своїх пісень я, зазвичай, пишу під рояль і понад 20 років моєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені. Вже в квітні ця моя мрія здійcниться: проведемо серію концертів у великих містах України у форматі, коли я заспіваю наші пісні, акомпануючи собі за роялем. Допомогати мені буде камерний оркестр під диригуванням Мілоша Єліча”, – говорить Святослав Вакарчук.

Квитки на концерт ще можна придбати за посиланням. Проте їх практично вже не залишилось, доступними є 56 квитків. Їх вартість 950, 1050, 1350, 1500 грн.

Святослав Вакарчук разом з гуртом «Океан Ельзи» вже виступав у Полтаві у 2017 році. Тоді рок-гурт на стадіоні “Ворскла” – 7 червня концерт відбувся згідно графіку, але з великими труднощами – фронтмен Святослав Вакарчук зірвав голос. Після цього гурт пообіцяв і приїхав до Полтави ще раз вже з безкоштовним концертом 15 вересня.