Ви тут:
Суспільство Україна 

На “Книжковому Арсеналі” в Києві представили Ветеранський намет

На ІХ Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» відбулося відкриття «Ветеранського намету».

Відкриваючи презентацію намету, заступник Міністра у справах ветеранівОлександр Терещенко зазначив, що саме у таких наметах, щоправда не таких чистих та акуратних, наші військові автори і жили на передовій.

“Книги наших ветеранів є зброєю, якою вони продовжують свій шлях і забивають останній цвях у російську пропаганду, розповідаючи про те, чим саме є російсько-українська війна і як її можна подолати. Тож книги, які ви сьогодні вперше бачите у «Ветеранському наметі», дають вам можливість зазирнути у вікно правди і дізнатись, як саме ми маємо долати ворога. І ми маємо бути готові до того, щоб воювати на всіх фронтах, у тому числі й на інформаційно-культурному”, – наголосив він. 

«Ніхто крім ветеранів, волонтерів та переселенців не можуть розповісти краще про біль війни. Це історії, які сьогодні мають для суспільства та для історії величезне значення», – зазначила Генеральний директор «Мистецького Арсеналу» Олеся Островська-Люта.

Зараз у «Ветеранському наметі» представлено понад 50 авторів та 85 книг, адже деякі письменники встигли видати вже по кілька книжок. Він став справжньою родзинкою фестивалю. Відвідувачі мали змогу не лише придбати книжки, але й отримати автографи авторів, поспілкуватися з ними.