Ви тут:
Суспільство 

На «Інтері» – дві кінопрем’єри: «Дванадцятий» і «Моя сім’я вже любить тебе»

10 і 11 травня в  ефірі «Інтера» – ще дві прем’єри. Вперше на українському ТБ – норвезька  військова драма «Дванадцятий»  і французька комедія «Моя  сім’я вже любить тебе».

У п’ятницю, 10 травня, о 21:00 «Інтер» покаже військову драму «Дванадцятий» (оригінальна назва – Den 12. Mann). Дія фільму розгортається під час Другої світової війни. Група бійців норвезького опору отримує завдання дістатися до північно-західного узбережжя Норвегії на судні «Браттхольм» і зробити диверсію на одній з німецьких авіаційних баз. Але місія зазнала фіаско: в морі «Браттхольм» був атакований німецьким кораблем і потоплений. З 12 чоловік вдалося врятуватися лише одному – Яну Болсруду. Він добирається до берега і біжить в бік шведського кордону. Переслідуваний гестапо, Болсруд шукає притулок в горах. Тут хлопця наздоганяє снігова буря. Він ховається в печері, яка може виявитися для нього смертельною пасткою.

Картина заснована на реальних подіях, що відбулися в 1943 році під час невдалої диверсійної місії норвежців зі знищення німецької авіаційної бази. Тоді з групи бійців дійсно вдалося врятуватися лише хлопцеві на ім’я Ян Болсруд.

«Цей фільм – про мужність людей, які опинилися в дуже непростій ситуації», – каже режисер Гарольд Цворт.

Яна Богсруда грає Томас Гуллестад. Для норвезького актора це перша велика роль в кіно. Заради роботи в «Дванадцятому» він схуд на 15 кілограмів.

Відомий голлівудський актор Джонатан Ріс Майерс у військовій драмі зіграв німецького офіцера Курта Штаге. Заради цієї ролі йому довелося за два місяці вивчити німецьку мову.

«Я повинен був зіграти зло настільки натурально, щоб показана в картині історія здавалася достовірною, – каже Джонатан. – Я не поділяю ідеології нацизму, але погодився на роль німецького офіцера, адже хтось повинен грати таких персонажів».

Зйомки фільму «Дванадцятий» проходили в Норвегії: в Осло, Молсельве, Лінгене, Соммарее, а також в столиці Шотландії – Единбурзі.

У неділю, 12 травня, о 12:00 в ефірі «Інтера» ще одна прем’єра – французька комедія «Моя сім’я вже любить тебе» (оригінальна назва – Ma famille t’adore déjà). У центрі сюжету – історія скромного, доброго хлопця Жюльєна, який закохався в журналістку Єву. Роман розвивається стрімко, і ось, прийнявши пропозицію руки і серця, Єва везе нареченого знайомитися з батьками на острів Ре. В цей повний пригод уїк-енд Жюльену належить викрити притворство та брехню своєї майбутньої рідні …

Головні ролі в комедії зіграли Дебора Франсуа і Артюр Дюпон. Також в картині знялися Тьєррі Лерміт, Марі-Анн Шазель, Жером Командор, Валері Карсенті, Сабіна Азема, Ерік Берже та інші.

Режисери фільму – Жером Командор і Алан Корно. «Мені цікаво знімати кіно про повсякденне життя звичайних людей, про стосунки всередині сім’ї, про людську натуру, – каже Командор. – Саме про це комедія «Моя сім’я вже любить тебе». До речі, для Жерома цей фільм – і режисерський, і акторський дебют. Він зіграв у картині одну з ролей.

Зйомки комедії «Моя сім’я вже любить тебе» проходили у Франції та в Бельгії.

поширити новину: