Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Гребінківщині люди похилого віку практикують скандинавську хотьбу

«Палиці в руки – вперед за здоров’ям»! Під таким гаслом 21 травня  у Гребінці відбулося навчання з скандинавської хотьби. Прихильниками оздоровчої техніки стали літні люди. Організували практичне заняття Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з Територіальним центром соціального обслуговування Гребінківського району.

Залучати старше покоління до клубних зустрічей, рухової активності, здорового способу життя організатори намагаються регулярно. Запросили провести навчання досвідчену інструкторку Юлію Кузовкову з м. Пирятин. Вона реалізувала вже не один подібний проект, активно залучаючи до таких прогулянок осіб з інвалідністю, молодь та літніх людей.

Керівник проекту Олександр Чепур говорить, що бути здоровим − доступно кожному і вік у бажанні бути здоровим та красивим не відіграє ніякої ролі, головне – самоорганізація та налаштованість на результат.

Тож, на Центральному стадіоні учасникам розповіли про користь та застосування одного із новітніх видів спорту для зміцнення здоров’я людини та продемонстрували прийоми правильної ходьби зі спеціальними палицями. Даним видом фізичної активності можна займатися цілий рік. Одягнувши на палиці спеціальні гумові «чобітки», можна крокувати по будь-якій поверхні.

Літні учасники активно вправлялися в скандинавській ходьбі, отримали багато практичних знань для підтримання здоров’я та гарного самопочуття. Фахівці терцентру теє жали певні поради, зокрема якщо це особа поважного віку, перед тим, як захопитися нордичним крокуванням, варто порадитися з лікарем. Але загалом заняття скандинавською ходьбою підходять усім, головне протипоказання одне – лінощі!

Клубна зустріч відбулася в рамках проекту «Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області». Проект підтримується Німецьким фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) в рамках програми «Місце зустрічі: діалог».