Ви тут:
Суспільство 

На Донбасі невідома “третя сила” знищила 21 одиницю техніки окупантів

У Луганській області, в зоні відповідальності 54-ї механізованої бригади, невідома “Третя Сила”, провівши швидку операцію, знищила і вивела з ладу 21 одиницю гусеничної і колісної техніки супротивника. Про це у своєму Facebook повідомив український волонтер Юрій Мисягін.

“Рано вранці в п’ятницю 17 травня, в момент, коли відбувалася ротація одного батальйону на інший, 6-го полку так званої “народної міліції ЛНР” в районі Первомайську, противник був абсолютно розслаблений, вся колісна і гусенична військова техніка стояла практично скопом в одному місці — саме в цей момент прийшла небесна кара. Кара за все ті недавні обстріли мирних селищ і тилів”, – йдеться у повідомленні.

Волонтер пише, що невідомі діяли швидко і дуже точно. По черзі, спочатку з одного місця відпрацювали — швидко відійшли, потім з іншого відпрацювали — також швидко відійшли, потім з третього все те ж саме. “Третя сила” невідомим калібром протягом 35 хвилин по черзі працюючи з різних місць, знищила, пошкодила і вивела з ладу: КамАЗ, УРАЛ, МТЛБ – 2 шт., МТЛБ із ЗУ – 2 шт. Автотранспорт – 15 автомобілів.

Дані про втрати особового складу противника – з’ясовують і перевіряють.

“Третя сила” діяла за всіма правилами війни. Поки противник обчислював звідки працювала перша група і починав відповідні дії по ним, там уже нікого не було, а з зовсім іншого місця починалася робота наступної групи. Всі групи абсолютно спокійно зробили свою роботу і таке спокійно і злагоджено відійшли на безпечну відстань.

“За даними розвідки в районі Первомайська, кілька годин було чути гучні сирени швидких. Возили поранених”, – повідомляє Юрій Мисягін.