Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ми різні, але ми рівні: у Полтаві відбувся інклюзивний спортивно-просвітницький захід “Без бар’єрів”

Безліч цікавих локацій та понад тисяча учасників. У Полтаві вперше відбувся інклюзивний спортивно-просвітницький захід «Без барєрів», який присвячений Міжнародному дню боротьби за права людей з інвалідністю.

15 травня в Корпусному парку Полтави відбувся масштабний інклюзивний спортивно-просвітницький захід «Без бар’єрів». Організатором дійства виступило управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому спільно з Полтавським міським закладом – центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх», пише Полтавська міська рада.

Заступник міського голвои з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко зауважила:

“Захід проводиться з метою привернення уваги суспільства до того, що немає людей з особливими потребами, а є люди – які хочуть жити щасливими та повноцінним життям. До цього заходу долучилися люди з інвалідністю різних нозологій. Вони беруть участь абсолютно в усіх локаціях, представлених на заході, демонструючи нам, що вони спортивні, активні та життєлюбні”

Зазначений захід зібрав більш ніж тисячу учасників. Це вихованці та учні дошкільних та шкільних закладів, інтернатних установ Полтави та Полтавської області, студенти училищ, коледжів, технікумів та закладів вищої освіти, мешканці геріатричних пансіонатів, будинків для людей з інвалідністю, представників громадських організацій та гості міста. Одна з організаторів заходу, начальник по роботі з людьми з інвалідністю КЗ «Спорт для всіх» Ірина Твердохліб говорить, цей захід – абсолютно доступний та відкритий для усіх:

“Ми вирішили провести величезний інклюзивний захід. Для присутніх тут діють різноманітні спортивні та просвітницькі локації. Тут і локації з правилами дорожнього руху, і такі, що присвячені велоруху, тут є боулінг, настільні ігри, бочче, армспорт, локації каністерапії та антистресові програми, є локації для любителів мотоспорту та інше. Цей захід навіть вийшов за межі міста. До нас приїхали гості і з Кобеляцького району, з Карлівки, з Микилівки”

Така велика кількість учасників – чергове підтвердження того, що у Полтаві немає небайдужих людей, – говорить начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Бабенко:

“Масштаби цього дійства дійсно величезні. Тут і молодь і люди старшого віку. Цей захід викликав зацікавленість і це ще раз доводить, що в нашому місці мешканці людяні, підтримують один одного. Всі ми різні але всі ми рівні”

Розпочався захід з великого флешмобу, в якому взяли участь представники зведеного хору Управління соціального захисту населення та територіального центру соціального обслуговування Подільського у м. Полтава раді під керівництвом представників громадської орагніізації «Перекладачі жестової мови та людей з інвалідністю «Міст».

Протягом кількох годин усі учасники заходу мали можливість випробувати свої сили в різних видах спорту. А для того, щоби цей день запам’ятався надовго, у Корпусному парку діяли фотозони.

Перейти до вмісту