Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міську раду Полтави прохають підняти ціну на проїзд міським транспортом до 6 грн

Відповідна електронна петиція з’явилася на сайті міської ради Полтави.

Її автор – Гладка Лілія Олексіївна.

Більшість працюючих мешканців міста сьогодні є заручниками взаємних звинувачень окремих посадових осіб мерії. Що робити сьогодні тим, кому далеко добиратися до місця працевлаштування? Обіцянки, щодо купівлі комунального транспорту так і залишилися обіцянками і думаю будуть мріями ще довгий час. До осені всім працюючим мешканцям міста пропонується не працювати ??? Якщо комунального транспорту не вистачає, а ходити пішки не дозволяє здоров’я, то яка альтернатива? Нехай комунальний транспорт їздить по 4 гривні, приватний по 5-6 гривень. Це закони ринкової економіки і не треба з цього робити транспортний колапс в місті. Кожен мешканець скористується тим видом транспорта на який має можливості. З таким підходом вимагайте, щоб і приватні таксі їздили по тарифах в 4 гривні. Пропоную терміново підвищити плату за проїзд до 5-6 гривень, як в інших містах України. А восени, якщо будуть куплені обіцяні тролейбуси, вирішувати це питання по- іншому.

Не перевізник, не співчуваюча перевізникам мешканка Полтави, громадянка України, яка бажає і має право на елементарні умови для існування”, – йдеться у повідомленні.

Після засідання комісії у Полтавській міськраді, де перевізники вимагали підвищити вартість проїзду, зранку у суботу, 11 травня, приватні перевізники не вийшли на маршрути.