Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Малі міста Полтавщини запрошують до участі в конференції

Конференція «Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території» відбудеться 6-7 червня 2019 року в місті Тульчин, Вінницької області.

Організатори: Український центр культурних досліджень у співпраці з Інститутом культурної політики та Тульчинською міською ОТГ.

Асоціація міст України виступає партнером конференції.  

В конференції беруть участь європейські експерти, зокрема Міхаль Асам, голова громади Пайтінг (Німеччина), який на прикладі власної громади презентує практичні кейси з трансформації історічного міста.

На конференцію запрошуються міські голови (або профільні заступники) малих міст України, голови ОТГ, сільських та селищних рад.

Увага! Реєстрація для участі у конференції  є обов’язковою і відкрита до 21.00 24 травня 2019 року за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1kxKO3FpVLaDyUgxlzldDToXbBLEAqYrAXRvgf52rjJ8/viewform?edit_requested=true

Необхідно заповнити анкету учасника (за посиланням) та підготувати коротку презентацію (2-3 слайди) українською та англійською мовою про історичний об’єкт; об’єкт, або елемент нематеріальної культурної спадщини, розташований на території міста, громади, села, селища. Презентацію надіслати на електронну адресу cultur@ukr.net одночасно з реєстрацією (презентація та анкета мають бути надіслані з однієї електронної адреси).

Після опрацювання анкет та презентацій на Вашу адресу буде відправлено підтвердження від організаторів конференції.

Початок роботи конференції  6 червня об 11.30.

Запрошені учасники конференції будуть проживати в готелі м. Вінниця.

Проживання у місті Вінниці, трансфери та харчування забезпечується за рахунок організаторів.

Полтавське регіональне відділення Асоціації міст України