Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Лілія Гриневич нагородила викладачів полтавського університету

16 травня 2019 р. у Міністерстві освіти і науки України відбулися урочистості з нагоди Дня науки. Захід відбувався під головуванням міністра освіти і науки України Лілії Гриневич за участі віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

«Я рада, що ми сьогодні маємо можливість зібратися напередодні Дня науки, щоб привітати і відзначити кращих. Саме ви захищаєте наш науковий та інтелектуальний потенціал. І хоч багато людей цього фронту не бачать, однак в сучасному світі, коли порядок денний новітні технології встановлюють значно більше, ніж уряди великих держав, ваша лінія захисту є однією із найважливіших. Дякую за вашу працю та внесок, який ви робите», – зазначила Лілія Гриневич.

На офіційні урочистості були запрошені представники академічної спільноти з різних регіонів України.

Науково-педагогічні працівники Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка також були нагороджені відомчими нагородами:

  • проректор з наукової роботи, доктор географічних наук, доцент Сергій Шевчук – Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України;
  • голова Ради молодих вчених МОН України, кандидат педагогічних наук, доцент Юрій Кращенко – нагрудним знаком «Відмінник освіти»;
  • доцент кафедри історії України, доктор історичних наук, доцент Ігор Сердюк – Грамотою Міністерства освіти і науки України.