Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцький музей історії авіації та космонавтики відзначає свій перший ювілей

9 травня Кременчуцький музей історії авіації та космонавтики святкує 5-річчя від дня відкриття.

За інформацією директора закладу Анатолія Бишенка, від початку роботи в ньому з екскурсіями побували 53 тис. 526 людей, з яких понад 10 тис. екскурсантів – громадяни з країн Європи та Америки, а також інших міст України. За цей достатньо невеликий проміжок часу колективом музею проведено 1408 екскурсій, в ньому зібрано понад 3,5 тис. експонатів. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Відкрили Кременчуцький музей історії авіації та космонавтики у 2014 році. Передувало відкриттю унікального закладу культури 6 років клопіткої роботи. Ідею його створення активно підтримував міський голова Олег Бабаєв.

Сьогодні експозиція музею висвітлює події, пов’язані з міською історією авіації, але головною її темою є Друга світова війна. У музеї представлені моделі військових літаків, фотографії, цивільна і військова форма пілотів різних часів,  предмети побуту, документи, зразки зброї, нагороди і багато іншого, що заворожує відвідувачів і переносить в атмосферу тих часів.

Кременчуцький музей історії авіації та космонавтики розташований в будинку за адресою, Першотравнева, 57-а. Графік роботи з понеділка по п’ятницю із 08.00 до 17.00 годин, а в суботу та неділю – з 10.00 до 15.00  год.

Телефон для довідок : 74 – 04 – 58  та (050)  757 – 90 – 93.