Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Конкурсна комісія оцінила претенденток на звання “Успішна жінка Полтавщини”

У Полтавській ОДА відбулося засідання конкурсної комісії VI обласного конкурсу “Успішна жінка Полтавщини”.

Конкурс проводиться в рамках впровадження державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок.

“Жінка завжди залишається жінкою. Чоловіки кажуть, що вони сильлні. Але без жінки чоловік — ніщо. До слова, близько 50 відсотків керівних посад в облдержадміністрації займають жінки. Минулого року з багатьох районів нам не подали інформації, що мене дуже обурило. І цього року нам надали досить довгий список”, – зазначив заступник голови ОДА Микола Білокінь.

“Конкурс набув значимості, зросла зацікавленість ним. Жодних симпатій і упереджень не має бути. Як у спорті перемагає найсильніший, так і тут переможе найкраща”, – наголосив начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький.

До участі в конкурсі подали 97 заявок у 18 номінаціях: “Успішна жінка Полтавщини — берегиня роду”, “Діяч культури і мистецтва”, “Громадський діяч”, “Працівник агрпромислового комплексу”, “Працівник сфери соціального захисту населення” тощо. Найбільше претенденток було у номінації “Працівник освіти і науки”.

Члени конкурсної комісії – представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості, фахівці у різних галузях діяльності – розглянули подання претенденток та оцінили досягнення кожної за п’ятьм критеріями (трудова діяльність, інноваційні рішення в професійній діяльності, суспільно-громадська діяльність, особисті якості тощо) за 10-більною шкалою.

Результати оцінювання будуть підбиті стосовно кожної з претенденток, і в кожній номінації визначать переможниць. Нагородження відбудеться 30 травня у виставковій залі Полтавського МБК.