Ви тут:
Суспільство Україна 

Комітет Ради передав на голосування 7 постанов із датами інавгурації Зеленського

Регламентний комітет Ради пропонує парламенту сім постанов про дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

Комітет Верховної Ради з питань регламенту розглянув проекти постанов про дату інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського, йдеться у повідомленні. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Зазначається, що у Раді станом на 15 травня було зареєстровано 8 постанов про дату інавгурації, одна з них про проведення інавгурації 1 червня була відкликана автором.

На регламентному комітеті розглянули всі сім проектів постанов, які передбачають можливість призначення дати складення присяги новообраним головою держави на 17 травня, 19 травня, 20 травня, 26 травня і 28 травня.

Комітет затвердив висновки щодо всіх постанов і прийняв рішення винести на голосування до Верховної Ради всі 7 постанов, які були ініційовані народними депутатами України.

Нагадаємо, що Верховна Рада 16 травня, розгляне проекти постанови про призначення дати інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.