Ви тут:
Суспільство 

Командувачі ВМС ЗС України та ВМС Турецької Республіки домовились про співпрацю

В рамках Міжнародної оборонної виставки “IDEF-2019”, що триває у Стамбулі, відбулася зустріч командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірала Ігоря Воронченка з командувачем Військово-Морських сил Турецької Республіки адміралом Аднаном Озбалом. Про це інформує прес-служба Міноборони України.

Керівники флотів обговорили першочергові напрями військового співробітництва у військово-морській сфері. Зокрема, мова йшла про взаємне відвідування портів кораблями ВМС Турецької Республіки та ВМС ЗС України, у тому числі візити до порту Тузла (м. Гьольджук) українських навчальних катерів.

В ході зустрічі було визначено пріоритетні напрямки двостороннього військового співробітництва і зазначені актуальні питання регіональної безпеки, розвитку співробітництва в Чорноморському регіоні. Сторони наголосили на важливості підтримки військового діалогу, зокрема подальшого проведення спільних тренувань типу “PASSEX” та участі у навчаннях серії “Сі бриз”.

“Крім того, обговорювались питання обміну інформацією про надводну обстановку в рамках операції Військово-Морських Сил Турецької Республіки “Чорноморська гармонія”, – йдеться у повідомленні.