Ви тут:
Суспільство Україна 

Коломойський: Майдан – це погано, а на Донбасі – «громадянський конфлікт»

Український олігарх Ігор Коломойський, який нині проживає в Ізраїлі, заявляє, що війна на сході України є «громадянським конфліктом». Він сказав про це в інтерв’ю «Бігус.інфо», пишуть Texty.org.ua

«Громадянський конфлікт, можна сказати і громадянська війна, але війна – це більше глобально, а це громадянський конфлікт», – заявив він, додавши, що на Донбасі воюють «українці з українцями», а Росія підтримує одну частину українців, «і якби її не було, то українці уже давно помирилися б між собою».

За словами Коломойського, спровокувала й організувала цей конфлікт Росія, але «і з іншого боку не все було благополучно: революціонери, які бігали по парламенту і скасовували закони».

Крім того, Коломойський заявив, що революція і Майдан – «це завжди погано».

«Тому що влада Януковича довела до Майдану, але революція це завжди погано. Погано, бо в підсумку мінус 13 мільйонів населення, мінус Крим, мінус Донбас. Винен Янукович, Росія, і революція, звісно, взаємна ненависть», – сказав олігарх.

Водночас він заявив, що «крім повстання, не було шляху, щоб знести клептократично-злочинний режим Януковича».

За словами Коломойського, його непокоїть те, що після перемоги Володимира Зеленського на виборах президента України деякі колишні регіонали заявили про намір повернутися в Україну. Водночас він закликав розділяти «апологетів режиму і звичайних військовополонених».