Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Кілька дієвих способів призвести свої нерви до порядку

Дуже часто з різних причин наші емоції виходять з-під контролю, і в таких ситуаціях необхідно якимось чином знайти заспокоєння. Адже відомо, що істерика і гнів породжують не дуже хороші наслідки, тому потрібно вчитися повертати себе в нормальний стан, повідомляє roditeli.ua

Дихайте

Одним з найпрекрасніших способів – дихання. Вдихати треба глибоко носом, злегка затримуючи повітря в легенях і не поспішаючи видихати через рот. Така вправа приведе тебе до тями протягом хвилини.

Змініть платівку

Перейдіть на кілька хвилин на що-небудь інше, наприклад, уважно огляньте кімнату і знайдіть по п’ять предметів різних кольорів: зеленого, червоного, блакитного, жовтого, бузкового. В думках перерахуйте ці предмети – від штор до кнопок.

Відволікайте увагу

Переведіть свою увагу на фізичний вплив. Ідеальним буде зробити собі масаж на подушечках палець. Ви відчуєте бажане спокій і в них посилиться кровотік, що є корисним здоров’ю.

Рушайте в ванну

Спочатку помилуйтеся в дзеркало – невже ви подобаєтеся собі, з таким роздратуванням в очах? Чи не подобаєтеся? У цьому випадку варто змити це роздратування прохолодною водою, зробити ніжний масаж на скронях вказівними пальцями. Можна поринути в ванну – вода впорається з усім негативом.

Займайтеся спортом

Спорт є відмінним способом щодо приведення емоцій в нормальний стан. За допомогою йоги, активного бігу або агресивного боксу ви випустите енергію, нікому не наговорите зайвого і, плюс до всього – поліпшите форму!

Випийте води

Тепла вода і цукор або мед повернуть життєву радість.

Спілкуйтеся

Ваші близькі люди, що люблять і цінують вас, завжди нададуть підтримку, проявлять розуміння і повернуть посмішку на вашому обличчі. Відкрийтеся їм і поділіться своїми переживаннями.

Лягайте спати

З давніх-давен відомо, що сон є найпростішим варіантом в цій ситуації. На ранок все виглядає простіше і з’являється рішення будь-якої проблеми. Тому випийте заспокійливий чай з меліси, м’яти і ромашки і лягайте – таким чином, однозначно, знайдете заспокоєння.