Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Хто замовив Катю Гандзюк?”: у Полтаві влаштували акцію протесту під обласною прокуратурою (ФОТО)

18 травня біля стін обласної прокуратури у Полтаві зібрались кілька десятків активістів на акцію «Хто замовив Катю Гадзюк?». Таке питання сьогодні задають у 40 українських містах і 8-ми світових столицях.

Нагадаємо, активістку і в.о. керуючої справами виконкому Херсонської міськради Катерину Гандзюк 31 липня 2018 року невідомий облив сірчаною кислотою. Через 3 місяці, 4 листопада, вона померла.

«Минуло 9 місяців, як її облили кислотою і півроку, як вона померла.  Зібрались заявити про те, що справа Катерини Гандзюк досі не розслідувана. Люди, які є замовниками, досі непокарані.  Як на мене, справа затягується», – повідомив юрист Вячеслав Кущинський.

Також активісти говорять проте, що новообраний Президент України Володимир Зеленський повинен в найстисліші терміни взяти цю справу під свій контроль, адже це його першочергова відповідальність.

На акцію прийшла і відома полтавська суддя-викривачка Лариса Гольник. Нагадаємо, 22 листопада 2017 року невідомі напали на неї та її чоловіка Ігоря Гавриленка біля пам’ятника Солдатської слави у Полтаві.

«Тільки завдяки втручанню громадськості вдалось вийти на реальних виконавців, а потім вже говорити про причетність й інших осіб. Але питання замовників може взагалі не постати у суді. Оскільки справа розпорошується, роз’єднується і цей шлях приведе в нікуди. Тільки до того, що будуть покарані виконавці за більш м’якими стаття Кримінального кодексу, а питання замовників взагалі може не постати. І за цим стоїть, перш за все, корупція, яка з’єднала владу, кримінальний світ і правоохоронну систему. Все це не дає державі розвиватись, всьому суспільству почувати себе у безпеці», – зазначила Лариса Гольник.

Насамкінець активісти запалили фаєри і скандували гасло «Хто замовив Катю Гадзюк?»