Ви тут:
Суспільство 

Італієць, який здобув славу у Полтаві, підкорив Інтернет виконанням пісні Скрябіна (ВІДЕО)

Альфонсо Олівер заспівав італійською мовою відому пісню Кузьми Скрябіна “Мам”.

За майже тиждень відео на YouTube вже переглянули близько 70 000 користувачів Інтернету.

Альфонсо Олівер – італійський співак, композитор і музичний консультант. Народився у італійському місті Кротоне. Вже з дитинства вчився грати на гітарі та співати пісні. Згодом брав уроки ліричного співу і гри на фортепіано.

Опублікував два сольні альбоми. У 2015 році вийшла композиція «Всесвіт – це ми», яка увійшла до топ-100 найпрослуховуваніших пісень Італії і посіла перше місце у рейтингу Alternative Pop.

У 2017 Альфонсо став володарем гран-прі ІІ Міжнародного конкурсу молодих виконавців української ретро-музики імені Б. Весоловського у Полтаві.

Згодом він переклав гімн України та знамениту пісню “Червона Рута” італійською мовою. Він же є автором гімну міста Трускавець.

«Мам» — пісня з аудіоальбому «Радіо Любов» українського гурту Скрябін у виконанні Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна), що вийшла навесні 2012 року.

За словами Кузьми, була придумана під час того як він потрапив в густий туман, у свої 43 роки захотів до мами. Вперше була представлена в передачі “Бережися автомобіля. Після виходу стала однією з найпопулярніших пісень гурту, виконувалась практично на кожному концерті.