Ви тут:
Спорт Суспільство 

Формула-1 : 26 травня – Гран-прі Монако

Особливий статус ця гонка отримала завдяки величезному комерційного інтересу, саме сюди запрошують ключових партнерів і спонсорів серії, а також впливових гостей, аби вразити їх розкішшю Лазурного Берега.

Як пише iSport.ua, у той же час, Гран-прі Монако – найбільш суперечлива і небезпечна траса Королеви автоспорту. Нескінченні повороти, в яких контакт з бар’єрами просто неминучий, змушують пілотів дотримуватися граничної концентрації. Адже навіть найменша помилка на міській трасі в Монте-Карло може послужити причиною вибування з перегонів

Гран-прі Монако – справжній виклик для гонщиків, а перемога на даному етапі, безумовно, є мрією кожного.

траса

Місце проведення: Монте-Карло, Монако
Назва траси: Circuit de Monaco
Довжина кола: 3,337 км
Гоночна дистанція: 78 кіл = 260,86 км

Монако – єдина траса в календарі, дистанція якої коротше чотирьох кілометрів. Більш того, її довжина навіть не відповідає заявленій в регламенті. Однак це не заважає проводити етап з року в рік, викликаючи величезний інтерес у публіки.

На трасі майже відсутні прямі, навіть стартова решітка розташовується на повороті. Тож не дивно, що швидкості тут низькі, адже саме на цій трасі гонщики проходять найменшу дистанцію з повністю натиснутою педаллю газу.

19 поворотів (8 лівих і 11 правих), 13 зон гальмування, середній знос гальм. Максимальна швидкість досить низька через вузький і звивистий характеру траси. Потужність моторів не є ключовим фактором успіху. Набагато важливіше на цьому етапі створити ефективне зчеплення з трасою.

.