Суспільство

Фінал Кубка України: де дивитися та час початку (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” у Запоріжжі зустрінеться з головною сенсацією турніру – “Інгульцем”.

Матч відбудеться на “Славутич-Арені” – головній спортивній арені міста. Початок — 21:00.

Транслятором матчу буде ТРК “Футбол 2”.

Якщо поглянути на історію турніру, що у більшості випадків володарем трофею були “Шахтар” або “Динамо”. Два титулу у “Чорноморця”, і ще по одному – у “Таврії” та “Ворскли”. І лише раз “маленький” клуб зміг обіграти у вирішальному матчі гранда — автором сенсації 10 років тому стали саме полтавці.

Якщо говорити про “Інгулець”, то це наймололодших з клубів — фіналістів турніру. Окрім того він став першим в історії українського футболу, який вийшов у фінал кубка України з другого дивізіону.

У сезоні 2015/16 команда розпочала виступи на професійному рівні у Другій лізі чемпіонату України. Літньо-осінню частину свого першого професійного турніру «Інгулець» завершив на 5-му місці в таблиці, після чого 1 жовтня у відставку разом зі тренерським штабом подав головний тренер команди Віктор Богатир. Після набуття клубом професіонального статусу в аматорських змаганнях продовжила виступи команда «Інгулець-2».

У своєму першому сезоні в Другій лізі України команда тримала найвищу позицію протягом декількох стартових турів, але потім поступилася в місці «Колосу». У підсумку було набрано 50 очок і «Інгулець» посів 3 місце у турнірній таблиці, обігнавши «Буковину». Клуб отримав змогу підвищится в класі і перейти у вищій дивізіон — Першу лігу. Також команда дебютувала у Кубку України і досягла 1/16 фіналу, обігравши завдяки голам Олександра Мішуренка і Віталія Колєснікова СКК «Демня» і поступившись на наступному етапі «Волині». До клубу приєдналися перші легіонери: грузини Ніка Січінава і Гіоргі Кобуладзе та камерунець Арман Кен Елла.