Ви тут:
Суспільство 

Ексклюзивні колісні диски без тюнінгу

Привабливі автомобільні диски це 50 відсотків зовнішнього вигляду машини. Колеса автомобіля це як для всіх нас стильне і дороге взуття. Ви звертали увагу на дорозі, що люди в пробці найчастіше дивляться не на вас і вашу машину, а на титанові диски вашого авто. Тобто, більшість з нас оцінюють автомобілі один одного.

Найчастіше автолюбителі купують колісні диски у сторонніх компаній, вважаючи що заводські колеса не досить привабливі. Але тим не менше це не означає що у автомобільних компаній немає хороших красивих дисків. Переконайтеся у цьому – подивіться ТОП самих приголомшливих заводських автомобільних дисків, які не тільки дуже гарні але набагато ефектніші будь-яких тюнінгових.

Зазначимо, що наведені нижче диски не тільки стильні, а й ефективні: мають маленьку вагу, супер міцність і навіть можуть збільшити продуктивність автомобіля. Кожна з моделей унікальна і реально зробить автомобіль помітним в потоці на дорозі.

BMW M4 GTS

І так почнемо ми з унікальних заводських колісних дисків від BMW M4 GTS. Для цього автомобіля М-серії виробник поставляє ексклюзивні литі диски зі спицями, що мають конфігурацію М-стайлінгу. Ковані поліровані колеса мають фірмовий помаранчевий фоновий колір. На відміну від інших заводських коліс BMW, ковані диски для моделі М4 GTS виглядають приголомшливо, стильно і модно.

Porsche 911 GT3 RS

Для спорткару Porsche 911 GT3 RS німецька компанія розробила свої власні колеса. У стандартній комплектації модель спереду оснащується 20-ти дюймовими колісними дисками, а в задній частині встановлені 21-дюймові колеса. Вже цього достатньо, щоб автівка не загубилася серед інших, навіть дуже крутих карів.Колеса Porsche 911 GT3 RS виготовлені з кованого металу і мають платинову обробку надміцною фарбою.

Звичайно, це примха спорткару. Для міських моделей можна придбати більш лаконічні моделі на https://avtodiski.net.ua високої якості та надійності.

Rolls-Royce

У світі розкоші є багато цікавих автомобілів особливого плану. Наприклад автомобілі Rolls-Royce, які без особливих тюнінг елементів завжди помітні на дорозі. Але є в автомобілях Rolls-Royce одна невелика ексклюзивна деталь, якої немає в жодної іншої марки. Йдеться про центральну кришку на колесах автомобіля з нанесеним логотип компанії. Вже довгий час компанія Rolls-Royce оснащує колеса особливою захисною центральною кришкою яка завдяки ексцентрику, не крутиться разом з колесом залишаючись на місці. Завдяки цьому логотип Rolls-Royce на колесах завжди залишався в правильному положенні.