Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Директор ТУ ДБР у Полтаві Володимир Тимошко заявив про своє звільнення

Після 176 днів роботи на посаді директора теруправління ДБР у Полтаві, Володимиру Тимошко повідомили про звільнення. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Також, Володимир Тимошко зазначив, що не бачить підстав для такого рішення його керівництва і вважає його незаконним.

“176 днів роботи винятково у правовому полі, 176 днів – жодного сфабрикованого провадження, 176 днів ефективної і результативної роботи колективу, 176 днів, які суспільство оцінює за найвищим критерієм довіра, яку ми отримали і якою ми пишаємося, 176 днів справедливості, задля якої ми працюємо. Чи всім подобається що Директору ТУ Тимошко Володимиру неможливо подзвонити та дати наказ що розслідувати, а що ні? Питання риторичне!
До цього: за 20 років роботи здолав шлях від слідчого до керівника слідчого управління двох областей, пройшов усі етапи масштабного конкурсу, де показав один з найкращих результатів в Україні, витримав перевірку доброчесності суспільством.
Що потім? Потім я дізнався, що існує інше право – право, яке ні я, ні будь-хто інший не вивчав у навчальних закладах. Саме за його нормами Директор ДБР повідомив мене, що 28 травня 2019 року я буду звільнений з посади на підставі “невідповідності займаній посаді та недостатньої професійності”. Для мене виявилось відкриттям, що організація роботи “з нуля” – це непрофесійно, налагоджена робота – це непрофесійно, реалізації у кримінальних провадженнях з ознаками корупції – це непрофесійно!
Звертаюсь із заявою до представників ЗМІ: жодних обґрунтованих підстав для вказаного рішення немає, і воно повністю суперечить чинному законодавству. А саме: не погоджено із заступниками Директора, ухвалено без подання конкурсної комісії, не має жодного, хоч трохи логічного, обґрунтування, окрім “Я так хочу” з боку Директора ДБР.
Наразі мені не відомо, чи існує наказ з мокрим підписом (декілька днів перебуваю на лікарняному). Після отримання відповідної офіційної інформації сформую належну правову позицію. Саме правову, адже я живу в правовій державі, де є Закон, відтак є права і є обов’язки, які кожен повинен виконувати, у тому числі і Директор ДБР.
Нагадаю гасло ДБР: “Нехай здійсниться правосуддя, щоб не загинув світ”. Більш детально буду інформувати суспільство, зокрема через ЗМІ, додатково. Залишаймося на зв’язку!
Честь маю!”, – написав Володимир Тимошко.