Ви тут:
Суспільство Україна 

Дострокові вибори до Ради відбудуться, орієнтовно, 21 липня, – Ляшко

Позачергові вибори до Верховної Ради орієнтовно відбудуться 21 липня 2019 року. Про це домовилися лідери парламентських фракцій на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це сказав лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко на прес-конференції після зустрічі з президентом Зеленським, пише Еспресо.TV

“Консультації відбулися. Дострокові вибори будуть. Розраховуємо, що змінять виборче законодавство. Президент направив лист до голови парламенту про проведення позачергового засідання Верховної Ради для зміни виборчого законодавства про вибори 21 липня. Указ з’явиться завтра”, – розповів Ляшко.

Нардеп також припустив, що указ Зеленського про розпуск парламенту з’явиться завтра, 22 травня.

Водночас, як пише “24 канал” перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що можливою датою позачергових виборів до Верховної Ради буде 21 або 28 липня.

“Наскільки ми розуміємо, новий президент планує випустити такий указ (про вибори, – 24 канал) не сьогодні, а найближчими днями для того, щоб дотриматися цього терміну, щоб вибори відбулися в неділю за 60 днів. Це буде або 21 липня, або 28 липня”,– сказала вона.