Ви тут:
Суспільство 

До Парламенту проходять поки що 6 партій

На підході ще кілька політсил, найкраща динаміка — у партії Володимира Гройсмана

У вівторок, 28 травня Інститут соціологічних досліджень «Основа» оприлюднив останні результати соцдослідження, проведеного протягом 22-27 травня. Згідно із ним, на сьогодні до Верховної Ради України проходить шість політичних сил – «Слуга народу», яка має 37,6% підтримки, «Опозиційна платформа – За життя» (11,2%), БПП «Солідарність» (9,8%), ВО «Батьківщина» (8,4%), «Голос» (6,1%), «РПЛ» (5,6%).

Серед партій, які мають найбільш позитивну динаміку зростання, і наближаються до прохідного бар’єру – «Українська стратегія» Володимира Гройсмана. Якщо ще буквально тиждень тому соціологи віддавали політсилі 0,9% підтримки виборців, то нині за партію Прем’єр-міністра України готові проголосувати 2,9% виборців. При тому, що партія ще навіть не презентувала першу п’ятірку кандидатів. Водночас, позитивна динаміка спостерігається після того, як прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про похід на вибори із власною політичною силою. В ефірі одного з телеканалів він сказав, що збере “команду людей, які чітко знають, що потрібно країні”.

Нині у суспільстві існує великий запит на чесних, молодих і водночас досвідчених політиків. Тому, цілком можливо, що після презентації на з’їзді “Української стратегії” першої 5-ка списку політичної сили, партія одержить ще більшу підтримку українців — цілком достатню для входження в новий український Парламент.