Ви тут:
Р Суспільство Цікавинки 

Де вигідно обміняти Bitcoin на Dogecoin

Bitcoin – перспективна криптовалюта, на якій не перший рік зосереджено підвищену увагу. Перш за все, причиною стало стрімке зростання ціни, завдяки якому, свого часу, власникам монети вдалося непогано заробити. Сьогодні позиція криптовалюти неоднозначна. Її вартість варіюється в досить широких межах, що активно обговорюється в новинах. Але при цьому, віра в відмінні перспективи у експертів і приватних осіб залишається, що дозволяє монеті утримуватися на ринку, активно використовуватися в торгах і приносити своїм власникам непоганий прибуток.

Незважаючи на це, багато користувачів вважають за краще працювати відразу з декількома інструментами, отримуючи можливість розширити поле діяльності і збільшити власний заробіток. В якості другого активу часто розглядають Dogecoin. Криптовалюта дешевше, але також існує на ринку досить довго. І при вмілому поводженні з нею можна розраховувати на хороший дохід.

Виходячи з вище сказаного, відзначимо, що актуальним залишається питання обміну Bitcoin (BTC) на Dogecoin (DOGE). Операції проводяться в обох напрямках, залежно від ситуації, що складається на ринку. Залишається тільки одне питання – де краще проводити операції, щоб при їх гарантованій безпеці отримати максимально можливий прибуток. Є кілька варіантів.

Способи обміну криптовалюти

Найпростіше обмінювати цифрові монети безпосередньо всередині криптовалютної біржі, на якій вони використовуються. Питання полягає тільки в вигідності курсів. Ви можете або скористатися існуючими пропозиціями, або чекати, поки з’являться більш задовільні цифри. При цьому складно точно спрогнозувати, як зміниться ціна активів.

Якщо ви бажаєте користуватися найвигіднішими курсами, є сенс вдатися до допомоги спеціалізованих сайтів – обмінників. Кожен з них працює з такою монетою, як біткойн, тому пропозицій дуже багато. Єдиний момент – надійність обмінного ресурсу. Щоб виключити ймовірність потрапляння на виверти шахраїв, скористайтеся допомогою професіоналів. Для цього достатньо відвідати сервіс BestChange і обміняти Bitcoin на Dogecoin тут. Всі обмінники, зібрані на сторінках майданчику, пройшли повноцінну перевірку адміністрацією. Тут відібрані лише ті сайти, які працюють чесно і роблять це тривалий час. Ресурси ведуть прозору діяльність, що додатково підтверджується відгуками користувачів. Тому більше уваги можна приділити саме умовам операції, будучи впевненими в її безпеці.

На що звертати увагу

Плануючи обмінну операцію, розглядати критерії вибору потрібно послідовно:

  • курс. Безумовно, саме він визначає вигоду, яку ви можете отримати. У рейтингових таблицях обмінники розподілені по даному показнику в порядку зменшення. Відповідно, на верхніх позиціях ви бачите найприбутковіші для себе угоди;
  • резерв. Він допомагає зрозуміти, чи зможете ви обміняти всі наявні засоби за одну операцію в одному обміннику. Звичайно, це краще, ніж працювати з двома постачальниками послуг, на кожному етапі оплачуючи комісію;
  • тип обміну. Більшість користувачів вважає за краще проводити його в автоматичному варіанті. Виконувати операції вручну менш зручно. Але, навіть якщо це доведеться зробити, моніторинговий портал надасть всі необхідні підказки.

У будь-якому випадку ваші угоди будуть вигідними і безпечними, тому як https://www.bestchange.ru/ проводить моніторинг відомих обмінників електронних валют в безперервному режимі, відбираючи лише найкращі пропозиції.

Бувають ситуації, коли у вашому напрямку відповідних пропозицій немає. Тоді ви можете задати свої умови і дочекатися повідомлення про появу відповідної угоди. Воно надійде на електронну пошту.

Якщо обміняти цифрові монети на Dogecoin не пропонує взагалі, є можливість здійснити подвійний обмін з проміжною валютою. Такі операції актуальні, коли питання потрібно вирішити терміново і не хочеться чекати якийсь час.