Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

“Аграрний штаб допомагає землевласникам та землекористувачам порозумітися”, – Олег Тимченко

Під час весняно-польових робіт збільшується кількість звернень до антирейдерського штабу. Зважаючи на те, що Полтавщина – аграрна область, тож і непорозуміння між сільгоспвиробниками, орендаторами та землевласниками виникають.

16 травня 2019 року на черговому засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів розглянули п’ять різнопланових питань, що стосувалися земельних проблем.

«Кожне звернення члени штабу розглядають детально. Визначаємо алгоритм вирішення проблеми. Співпрацюємо з прокуратурою, поліцією, управлінням Держгеокадастру та іншими службами», – повідомив очільник Полтавської юстиції Олег Тимченко.

Цього разу розглядали питання щодо:

– права користування земельними ділянками,

– неправомірних дій, на думку заявника, Головного управління Держгеокадасту у Полтавській області,

– скасування розпорядження голови Котелевської райдержадміністрації про передачу в оренду земель сільськогосподарського призначення, як таких, що не відповідають законодавству України.

– колективні скарги на рішення Петракіївської сільської ради та рішення державного реєстратора.

Усі звернення детально вивчили та надали рекомендації, як врегулювати ситуацію в правовому полі.

«Ще раз хочу наголосити, що завдання штабу – допомогти конфліктуючим сторонам порозумітися, не допустити напруги в суспільстві та вирішити проблему в юридичній площині», – зауважив начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко.

Перейти до вмісту