Ви тут:
PROвсе здоров’я Суспільство 

“5 столових ложок”: як схуднути після Великодня, – радять дієтологи

Дієта 5 столових ложок головним чином складається з обмеження харчування. Вона не тільки допоможе позбутися від зайвих кілограмів, але і навчить, як правильно харчуватися, повідомляє nashamama.com

Дієтологи вважають, що максимум, який можна з’їдати за 1 раз – це 200 грам, візуально це “кулак” їжі. Такою, здавалося б, невеликою кількістю можна спокійно наїстися, але їсти треба не 2 і не 3 рази в день, а саме 6. Тоді ви завжди будете відчувати себе ситим, не переїдаючи при цьому.

Навіть лікарі-гастроентерологи стверджують, що часте харчування маленькими обсягами допомагає зменшити розміри шлунка. Шлунок у збільшених розмірах є у всіх людей, які страждають ожирінням. Лікарі підтримали і обсяги їжі, які варто приймати за 1 раз. Зменшуючи розміри шлунка з допомогою дієти “5 столових ложок”, можна буде зменшити жирові відкладення, так як додаткова енергія, якщо вона знадобиться, буде вилучатись саме звідти.

Якими особливостями володіє дієта “5 столових ложок”, які можливі результати?

По-перше, як вже було сказано, зменшиться обсяг шлунка, а це, в свою чергу, призведе до зменшення апетиту. По-друге, організм звикає до споживаним обсягами, а після припинення дієти не буде виникати дикого бажання з’їсти все, що є в холодильнику. Саме тому кілограми не повернуться.

У чому ж перевага дієти 5 столових ложок?

Найбільш головний плюс: їсти можна практично все, що вам захочеться. Інша дієта в короткі терміни не допоможе досягти подібного ефекту, та й не дозволить їсти всі види продуктів. Монодієта набридає, організм починає вимагати інші речовини. Найпоширенішими монодієтами є дієти на гречаній крупі, на рисі, цитрусових. І після виходу з дієти вага, яку ви так старанно втрачали, повернеться. Тоді не було і сенсу мучити себе дієтою.

поширити новину: