Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Журналісти Полтавщини збирають кошти на лікування колеги

Голова Полтавської обласної організації Національної спілки журналістів України Євген Лопушинський звернувся до журналістської спільноти Полтавщини з проханням допомогти в розміщенні на інформаційних ресурсах і в групах ФБ інформацію про допомогу журналісту Дмитру Демиденку, який бореться із важкою недугою.

“Дмитро Демиденко – талановитий журналіст, який працює на кременчуцькому телебаченні, а полтавській глядач добре пам’ятає Дмитра з його спортивними та ранковими програмами в ефірі каналу “Лтава”. Він – батько двох чарівних донечок, гарний чоловік, чудовий друг. Але в родину Дмитра прийшли великі труднощі. Вже багато місяців він бореться з важкою і підступною хворобою. На цьому шляху боротьби він пройшов дві операції, опромінення та 12 курсів хіміотерапії. На жаль, лікарі констатують, що хвороба повернулася”, – написав Євген Лопушинський на своїй сторінці у facebook.

Щоб зупинити захворювання, Дмитру знову необхідна дороговартісна хімія. Один курс вартує близько 60 тисяч гривень на місяць. Родина просить усіх небайдужих допомогти.

Картка для переказів: 5168 7573 8387 3306 Приватбанк. Демиденко Дмитро Вадимович