Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

«Зареєструвати майно можна в зручному для Вас місці», – Людмила Григор’єва

Однією з ключових змін у рамках проведення реформи з децентралізації стала передача повноважень у сфері державної реєстрації нерухомості на місця.

Так, розпорядженням Кабінету Міністрів України органи державної реєстрації, утворені Міністерством юстиції України, були ліквідовані, а з 1 травня 2016 року повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно передані виконавчим органам сільських, селищних, міських рад, Київській, Севастопольській міським, районним, районним у містах Києві та Севастополі державним адміністраціям та акредитованим Мін’юстом суб’єктам державної реєстрації.

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя.

«Ви, як споживач адміністративної послуги, маєте можливість звернутися до будь–якого із 110 суб’єктів державної реєстрації, які здійснюють свої повноваження на території Полтавської області і знаходяться у найбільш зручному для Вас місці», – зазначила начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у Полтавській області Людмила Григор’єва.

З актуальним переліком таких суб’єктів можна ознайомитись на офіційному веб–сайті Головного територіального управління юстиції у Полтавській області за посиланням: https://www.just.gov.ua/directionsofactivity/10037/10271/10272/.

поширити новину: