Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За скаргою прокуратури Полтавщини скасовано рішення суду, яким зменшено на 1,5 млн грн суму боргу підприємства перед державою

У січні 2019 року ПАТ АБ “Укргазбанк” та ПАТ “Полтавський дослідний механічний завод” вирішили затвердити мирову угоду, згідно з якою змінили розмір заборгованості по кредиту, яка підлягає стягненню за рішенням суду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Господарський суд Полтавської області затвердив вказану мирову угоду, фактично змінивши своє попереднє рішення, що не передбачено на стадії його виконання нормами Господарського процесуального кодексу України, чим позбавив Державу, яка є власником 93% акцій ПАТ АБ “Укргазбанк”, коштів на суму 1,5 млн грн.

“Реагуючи на незаконне рішення суду, заступником прокурора області внесено апеляційну скаргу на вищевказану ухвалу господарського суду Полтавської області, яку постановою Східного апеляційного господарського суду задоволено повністю. Таким чином, завдяки вжитим заходам органів прокуратури скасовано незаконне рішення суду та попереджено зменшення суми боргу підприємства перед державою”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: