Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

З Міжнародного аеропорту “Полтава” відправився 4-й рейс до Єгипту

Головні повітряні ворота області продовжують працювати, відправляючи туристів на відпочинок.

Сьогодні, 16 квітня, до Шарм-еш-Шейху відправилася вже четвертий за ліком рейс. Boeing 737 з 154 пасажирами на борту о 14:22 відправився до єгипетського курорту.

На півгодини раніше до Полтави з відпочинку повернулася група туристів, які тиждень відпочивали у Єгипті.

“Все пройшло дуже швидко. Рівень персоналу, як для України та для нашого маленького міста, дуже високий. Те ж саме стосується і самого польоту та приземлення. Це загалом 7-а подорож для нас, раніше з Борисполя літали. Я не відчула різниці. Раніше у самому аеропорті я не була, на майданчику поряд з терміналом разом з чоловіком вчилися їздити на автомобілі. До реконструкції все це було занедбано”, – розповіла полтавка Світлана, яка повернулася з Єгипту.

З роботою аеропорту пізніше ознайомилися група депутатів різних рівнів, серед яких депутат обласної ради Микола Первак, який відзначив якість виконаних робіт.

Нагадаємо, 9 квітня відбувся черговий оборотний авіарейс Шарм-ель-Шейх – Полтава – Шарм-ель-Шейх.

Рейс був заповнений повністю – на борту літака було 149 пасажирів.

Чартерні рейси до Єгипту відбуватимуться регулярно щовівторка. А на травень заплановано відкриття ще одного напрямку Полтава – Анталія (Туреччина).

Довідково. 17 серпня 2018 року до відреконструйованого аеропорту «Полтава» прибув перший за всю історію його існування міжнародний рейс. Міжнародний пункт пропуску полтавського аеропорту вперше запрацював для маріупольської футбольної команди, у цьому ж році аеропортом скористалися й інші футбольні клуби.

21 грудня 2018 рішенням облради ЗПС та супутня інфраструктура була передані з комунальної у державну власність.

26 березня 2019 року Аеропорт “Полтава” обслужив перший міжнародний рейс: чартерний рейс з аеропорту Полтави було здійснено в єгипетський Шарм-ель-Шейх.

Перейти до вмісту