Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З “Аеропорту-Полтава” відправили черговий рейс Полтава – Шарм-ель-Шейх

9 квітня відбувся черговий оборотний авіарейс Шарм-ель-Шейх – Полтава – Шарм-ель-Шейх.

Туристи, які на минулому тижні відправилися на відпочинок до єгипетського міста, 9 квітня повернулися до Полтави. Натомість інші – відправилися на відпочинок. Рейс був заповнений повністю – на борту літака було 149 пасажирів.

Чартерні рейси до Єгипту будуть відбуватися регулярно щовівторка. На травень місяць заплановано відкриття ще одного напрямку Полтава – Анталія (Туреччина).

Нагадаємо, 26 березня з аеропорту Полтави полетів перший літак до Єгипту

Довідково:

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 №1024-р відкрито міжнародний пункт пропуску через державний кордон в аеропорту «Полтава» для вантажного і пасажирського повітряного сполучення з постійним режимом функціонування і цілодобовим часом роботи.

В області діє програма розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2017-2020 роки, затверджена рішенням 13 сесії обласної ради 7 скликання від 31.01.2017 (зі змінами).

З метою приведення інфраструктури аеропорту у відповідність з міжнародними стандартами, в рамках реалізації вищезазначеної Програми у 2018 році здійснено наступні заходи: капітальний ремонт існуючої будівлі аеровокзалу з улаштуванням міжнародного пункту пропуску; поточний ремонт штучної злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки та перону; придбано спецтехніку.

З метою забезпечення вимог авіаційної безпеки, заходи з розбудови інфраструктури аеропорту продовжаться у 2019-2020 роках.