Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Їсти чи не їсти супи, – розповіли лікар та дієтолог

Про плюси на мінуси щоденного вживання супів розповіли лікар-гастроентеролог та дієтолог. Зазначимо, 5 квітня у світі відзначають Міжнародний День супу.

Як повідомляє 20minut.ua, дієтолог Лілія Фальчук розповіла, що корисність супу залежить від способу приготування.

– Я не підтримую це привите нам з дитинства обов’язкове споживання супів щодня, – каже дієтолог.

– Як спеціаліст, я дотримують ідеї про те, що краще випити достатню кількість води, а не їсти щодня суп. Бо суп – це і є просто розведена їжа водою. Також варто зауважити, що супи є різні, і їхня корисність залежить від способу приготування. Звісно, якщо ми їмо жирний борщ з шматком м’яса,то він у жодному разі не буде корисний. Дієтолог зазначила, що організм має бути наповнений рідиною, але це ж не обов’язково повинен бути суп.

Читайте також: Сьогодні Міжнародний День супу: 6 секретів, щоб страва вдалася

Якщо ж ви вирішили приготувати першу страву, то потрібно варити його із нежирного м’яса, і не варто заправляти смаженими овочами. Гастроентеролог Валерій Куліш теж зазначає, що суп – це необов’язкова умова для щоденного раціону.

– У нас в українців є традиція їсти супи декілька разів у тиждень і у цьому немає нічого поганого, – каже гастроентеролог. – Бо перші страви – джерела рідини, і для здоров’я це добре. Головне, що радять фахівці, потрібно контролювати свій водний баланс.