Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як пікнікувати з максимальною користю та без шкоди для природи, – розповіла організатор Арт Пікнік у Дендропарку Дар’я Сотнікова

Із початком тепла полтавці все частіше вибираються із сім’єю, друзями чи колегами на природу на пікніки. Щоб цей захід був вдалим, організатор “Арт Пікнік у Дендропарку” Дар’я Сотнікова пропонує кілька порад.

“Пікнікувати – гарна традиція: свіже повітря, рухливі ігри, згуртування, оздоровлення. Шашлик, м’ясний чи рибний, лаваш з сирною начинко, овочі – гриль, або ж свіжі, фрукти – обирати вам. Гадаю, чим простіше, тим корисніше”, – говорить Дар’я Сотнікова.

Головне, вважає вона, це весело провести час, для душі. Добре було б розваги продумати заздалегідь, щоб не скучати поки готується шашлик чи інша обрана вами страва.

“Дівчатка можуть збирати квіти для віночків, хлопці – пограти в м’яча, або, як справжні індіанці, досліджувати ліс. Дорослим можна просто почерпати природної енергії, послухати спів пташок, шелест листя”, – радить організатор Арт Пікнік у Дендропарку.

Посуд на пікнік все ж краще брати багаторазовий, або ж картонний чи дерев`яний, щоб не забруднювати природу.

“Головне, не забудьте прибрати після себе сміття та відвезти його, щоб наступного разу було куди приїхати та насолодитись відпочинком. На щастя, в Полтаві вистачає пунктів прийому відходів, які потім переробляють”, – наголосила Дар’я Сотнікова.

До речі, вже скоро – 12 травня – полтавці матимуть нагоду погуляти на святі весни, поспівати гаївок та просто здорово й активно відпочити на Арт Пікнік у Дендропарку. Він проходитиме з 10:00 до 19:00. Такий захід для полтавців організовують уже вп’яте.

Система Orphus