Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Як підвищити настрій: простий, але дієвий спосіб

Американські дослідники встановили, що ходьба протягом 12 хвилин одночасно з позитивними думками про інших людей суттєво підвищує настрій і створює відчуття внутрішнього спокою і задоволення.

Група психологів з Університету штату Айова Група розділила 496 випробовуваних на різні групи, яким було дано завдання протягом 12 хвилин гуляти по університетському містечку і при цьому думати на певні, але різні теми, передає 24 канал.

127 людей з групи “добрі думки” повинні були думати добре з максимальною щирістю про людей, які йдуть їм назустріч.

125 осіб з групи “взаємодія” повинні були думати, чи знайомі вони з людьми, що йдуть назустріч, уявляти, що у може бути спільного.

109 осіб з групи “переваги” думали, наскільки краще вони є ніж інші люди. яких вони зустрічали.

Інші ж 135 осіб входили в контрольну групу. Вони мали оцінювати зовнішній вигляд людей.

Після прогулянок всі учасники експерименту заповнювали опитувальники, які вимірюють рівень тривожності, щастя, задоволеності, емпатії, залучення і задоволення.

Перші дві групи продемонстрували високі показники за всіма параметрами. Жодного зв’язку між типом особистості та статтю не було виявлено.

Вчені зазначають: люди з нарцисичною складовою характеру не відчували ніяких труднощів при виконанні завдань, в ході яких від них вимагали позитивного ставлення до інших людей.

А ось люди з групи “переваги” показали порівняно низькі результати в цих категоріях суб’єктивного щастя. Особливо низькими були показники емпатії і залучення.

Висновок вчених: прогулянка протягом 12 хвилин та позитивні думки про інших суттєво підвищують настрій.