Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як алкоголь і нікотин впливають на стан зору

Велика кількість людей страждають від проблем із зором та носять окуляри або контактні лінзи. Окрім спадкових факторів, є багато щоденних звичок, які можуть призвести до погіршення зору.

Куріння забирає у сітківцки дорогоцінний кисень та пришвидшує старіння. Куріння тісно пов’язане з явищем амбліопії. Основна причина полягає в тому, що куріння буде призводити до зниження кисню в крові. Відомо, що сітківка ока потребує достатньої кількості кисню. Ця частина дуже чутлива до кисневої недостатності, яка може призвести до мутації зорового нерва.

Інша причина негативного впливу нікотину, пов’язана з вітаміном B12, який необхідний зоровому нерву для підтримки нормальних функцій. Проте, тютюнова смола, отримана шляхом спалювання тютюну, може зруйнувати  вітамін B12 в очах. Широко відомо, що зоровий нерв є важливим зв’язком між очима та мозком. Дефіцит в цій частині, швидше за все, призведе до ненормального стану очей. Люди, які курять – швидше старіють, ніж інші. Крім того, потрібно відзначити, що куріння сигарет може пошкодити зір. Таким чином, варто уникати вторинного куріння. Вживання алкоголю шкідливе для капілярів навколо очей Надмірне вживання алкоголю також є однією із шкідливих звичок. Багато людей, можливо, бачили почервоніле обличчя людини, яка випила алкоголь. Алкоголь прискорює кровообіг та розширює капіляри. Капіляри навколо очей дуже маленькі та стають ламкими після надмірного вживання алкоголю. Насправді, алкоголь вважається найбільшим ворогом для очей.

За матеріалами Opticlub

Система Orphus