Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Я не збираюсь триматися за посаду”: голова Полтавської облради зробив гучну заяву

На голову та керівництво Полтавської обласної ради чинять інформаційний тиск. Такими діями депутати прагнуть розхитати стабільну ситуацію в області. Вдаються до методів погроз та шантажу, прикриваючись «високими» прізвищами. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав Олександр Біленький.

– Друзі, сьогодні Чистий четвер і я вітаю усіх зі святом! Дійсно, потрібно очищуватися. У який спосіб? Я вибираю, окрім духовного ще й цивілізований. Зараз чиниться шалений інформаційний тиск на мене особисто та на керівництво Полтавської обласної ради з єдиною метою – розхитати стабільну ситуацію в області! І не тільки інформаційний… «Кристально чесні» колеги вдаються до методів погроз та шантажу, прикриваючись «високими» прізвищами! 

А де ж наша громада та громадськість? Мабуть, чогось очікують. 

Особисто для мене визначальною буде сесія Полтавської обласної ради 3 травня 2019 року. Якщо я не відчую підтримки колег – напишу заяву про складання повноважень Голови обласної ради. Це нормальний цивілізований крок. Я НЕ ЗБИРАЮСЬ триматися за посаду у будь-який спосіб, – написав голова обласної ради.

Система Orphus Поделиться на fb